VII МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВЕДЕННЯ АГРОБІЗНЕСУ В УКРАЇНІ: ЧАС ГЛИБОКИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ»

VII МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВЕДЕННЯ АГРОБІЗНЕСУ В УКРАЇНІ: ЧАС ГЛИБОКИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ»

10 грудня в Києві відбулася VIII Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: час глибоких перетворень», яку організувала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу». Це подія, яка щорічно збирає керівників і власників компаній, представників влади, українських та іноземних експертів. Алекс Ліссітса, генеральний директор «Індустріальної молочної компанії» (ІМК), Петро Мельник, виконавчий директор Agricom Group, Ігор Остапчук, керівник експертної групи УКАБ, Наталія Церковнікова, директор компанії СМАРТ КВІН про своє розуміння українського агробізнесу і його перспективах – відео є на СМАРТ КВИН відео-канал.

Метою заходу, за словами Тараса Висоцького, генерального директора асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», було об’єднання всіх учасників процесу розвитку аграрної галузі – представників влади та бізнесу, фахівців та експертів для обговорення ходу реформ в аграрній галузі та структурних змін, яких очікує сектор в Найближчим часом.
«Це останній рік, коли можна ввести зміни в секторі. І ми не маємо права упустити шанс, який нам дали події 2014 року. Тому асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» ініціювала глобальне обговорення, щоб визначити вектор розвитку АПК в наступні роки », – зазначив генеральний директор УКАБ.
Партнерами заходу виступили компанії: New Holland Agriculture, Credit Agricole, бренд DEKALBAG Growth International, Bayer CropScience, BASF, CLAAS.

25


11. 12. 2015