Увага! Тестується масло «Агрінол»!

Увага! Тестується масло «Агрінол»!

В рамках PR-обслуговування компанії «Агрінол», створюємо інформаційний продукт-тестування мастил в реальних умовах.
У лютому 2016 року масла «Агрінол» будуть тестуватися в вантажної техніки компанії «Автек». Тестування буде проводиться шляхом заливання масел «Агрінол» техніку, експлуатований компанією «Автек».
Мета тестірованія- надати ринку достовірну інформацію про масла і мастилах «Агрінол». Тестування проводиться із залученням ЗМІ та лабораторії. Ринок отримає висновок незалежних експертів та відгуки реальних споживачів!
Тестування своєї продукції із залученням ЗМІ та незалежної лабораторії, компанія почала ще в 2015 році – в жовтні місяці попереднього року, в техніку аграрного підприємства «АгроДібровка» (Тетіївський р-н, Київська обл), комбайн John Deere 9500 і трактор John Deere 8400 було залито масло «Агрінол» 15w40 CI-4.
https://www.youtube.com/watch?v=7WYRYuup_GE
Найближчим часом масло «Агрінол» буде протестовано в вантажної техніки, в спеціалізованій будівельній техніці, а також на підприємствах важкої промисловості. Інформацію про тестування можна буде подивитися в відеосюжети. Слідкуйте за анонсами в соціальних мережах, ЗМІ та на сайті компанії «Агрінол».

testing_oil_news


9. 2. 2016