СМАРТ КВІН на урочистій церемонії підписання Меморандуму про створення Міжнародної Ради Бізнес-Асоціацій та палат в Україні.

СМАРТ КВІН на урочистій церемонії підписання Меморандуму про створення Міжнародної Ради Бізнес-Асоціацій та палат в Україні.

СМАРТ КВИН - член Торгово-Промышленной палаты  Украины

СМАРТ КВІН отримало від ТППУ запрошення відвідати 19 квітня 2017 урочисту церемонію підписання Меморандуму про створення Міжнародної Ради Бізнес-Асоціацій та палат в Україні.
Меморандум підписали Американо-українська ділова рада (Морган Вільямс, президент), Китайська Торгова Асоціація (Руслан Осипенко, виконавчий директор), Міжнародна Турецько-Українська Бізнес-Асоціація (Буряк Пехліван, глава), Німецько-Українська промислово-торгова палата (Олександр Маркус, делегат німецької економіки в Україні), Франко-Українська торгово-промислова палата (Томас Моро, президент) і торгово-промислова палата України (Геннадій Чижиков, президент).
Новий формат співпраці дозволить захищати інтереси українського бізнесу і міжнародних інвесторів, розвивати двосторонні зв’язки, поглиблювати рівень діалогу з Урядом України, сприяти реформам та ефективному включенню України в світове ділове співтовариство. Рада стане відкритою платформою для приєднання інших бізнес-асоціацій, організацій та об’єднань. Незабаром до Меморандуму приєднається Британо-Українська торгова палата.
На урочистому заході були присутні представники іноземних посольств, міжнародних фінансових та бізнес організацій.


21. 4. 2017