СМАРТ КВІН на довгоочікуваній виставці «АГРО-2017»

СМАРТ КВІН на довгоочікуваній виставці «АГРО-2017»

СМАРТ КВИН на долгожданной выставке «АГРО-2017»

Офіс СМАРТ КВІН 7-10 червня 2017 року знаходиться в самому епіцентрі агроподії року — найбільшій міжнародній агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі «АГРО-2017», де презентуються новинки з усіх сфер АПК України: сільськогосподарська техніка, обладнання, запчастини, поновлювані джерела енергії, GPS і GIS-технології, органічні продукти і технології, домашні тварини і товари для тваринництва, агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, сучасне рослинництво, теплиці, будівельна техніка та матеріали, засоби транспортування і зберігання продукції. Саме на «АГРО-2017» вирішується стратегія розвитку аграрного сектора на найближчі роки.
Серед учасників виставки – лідер ринку, найбільший вітчизняний виробник мастильних матеріалів для агротехніки, експортер в більше ніж 20 країн світу, головний постачальник для промислових гігантів і постійний клієнт СМАРТ КВІН – компанія «АГРІНОЛ».
Запрошуємо на АГРО-2017 і стенд компанії «Агрінол», де на вас чекає щоденний розіграш пам’ятних призів і подарунків на згадку про виставку!


8. 6. 2017