СМАРТ КВІН на головній агропромисловій виставці України ІнтерАГРО 2016, яка відбулася 8-11 листопада 2016 року в Києві

СМАРТ КВІН на головній агропромисловій виставці України ІнтерАГРО 2016, яка відбулася 8-11 листопада 2016 року в Києві

Фото с выставки тракторов

Учасники виставки – заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання. На ІнтерАГРО 2016 представлені останні досягнення та інновації світового і вітчизняного машинобудування для аграрного сектора, сільськогосподарське обладнання для ремонту і сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання і технології для рослинництва, агрохімія. Всього заявлено 297 учасників з різних країн і континентів, що відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

Серед основних учасників – клієнти та партнери СМАРТ КВІН: ТОВ Ведерстад, дочірній підрозділ шведської компанії-виробника багатофункціонального обладнання Vaderstad AB, лідера сегмента преміум класу на європейському ринку. Компанія ЛАН, провідна компанія в сфері продажів комбайнів CLAAS, а також обслуговування, ремонту сільськогосподарської техніки та реалізації запасних частин.

В рамках виставки заплановано низка ділових заходів, присвячених актуальним проблемам агропромислового комплексу, обговорення останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники конференцій, семінарів, круглих столів зможуть ближче ознайомитися з новинками галузі та зрозуміти напрямки розвитку ринку.


11. 11. 2016