Все як по маслу

Все як по маслу

Серед клієнтів маркетингового агентства СМАРТ КВІН багато компаній з сільськогосподарської галузі. СМАРТ КВІН відстежує розвиток агробізнесу в Україні і ділиться своїми висновками і прогнозами з галузевими ЗМІ. Ми регулярно беремо участь в оглядах видання «Аграрний тиждень».

Цього разу мова йшла про ринок масел. Видання зіштовхнуло дві думки- український виробник і імпортер. Мастильні матеріали-серйозна стаття витрат у бюджеті аграріїв, а тому тема актуальна.

Ринок мастильних матеріалів в Україні відрізняється від європейського та, навіть, російського. Він настільки міфологізований, обплетений якимись фантастичними технічними фактами, що іноді здається, що вже самі учасники ринку починають вірити в те, що один-одному розповідають. Мастильні матеріали-це базове масло, присадки, технологія виробництва і контроль властивостей. Але якщо почитати рекламу деяких виробників та імпортерів, то мимоволі згадується ринок БАДів …
Чому українські виробники так довго були не в змозі протистояти натиску європейських брендів, за якими часто немає ні реального виробництва, ні особливих технологій? Просто в сучасному світі комунікації зі споживачем важливіше виробничих потужностей. Але діалог українського виробника з ринком розпочато.

http://a7d.com.ua/machines/22339-vse-kak-po-maslu.html

9


21. 10. 2015