«Аграрне співробітництво – це більше, ніж аграрна торгівля»

«Аграрне співробітництво – це більше, ніж аграрна торгівля»

Аграрне співробітництво - це більше, ніж аграрна торгівля

28 листопада 2016 в Києві успішно відбувся Перший українсько-турецький агробізнес-форум, організований з ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Туреччини. Форум, на якому побували представники СМАРТ КВІН, об’єднав понад 250 учасників з української сторони і 120 турецьких компаній.
Для України і Туреччини дуже важлива співпраця в агропромисловій сфері, адже турецький імпорт української продукції становить близько 12%, а Туреччина в українському імпорті займає 15%.
Питання, підняті на форумі: кооперація і обмін досвідом використання нових технологій в сільському господарстві, іригація, насінництво, тепличне господарство, органічне землеробство, розвиток сільськогосподарського машинобудування, залучення турецьких інвестицій для агропромислового комплексу України.
«Аграрне співробітництво – це більше, ніж аграрна торгівля», – підкреслила Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики і продовольства України. На думку заступника міністра, основні потенційні напрямки агропромислового комплексу – це машинобудування, зрошення, тепличне господарство, насінництво, новітні технології в розвитку логістики та інфраструктури.


30. 11. 2016